TR | EN
Konaklama ve Ulaşım

Eskişehir'de Konaklama

2-4 Ekim 2019 tarihlerinde UCEK-2019 katılımcıları için özel indirim uygulayacak olan oteller ve indirim miktarları ile yöntemleri aşağıda verilmiştir. 
 
1- Abacı Konak Otel  
Tarihi Odunpazarı Evleri’nin restore edildiği konaklardan oluşan ve şehir merkezinde yer alan ABACI KONAK OTEL, 2-3-4 Ekim 2019 tarihlerinde UCEK-2019'a katılacağını belirterek rezervason yapan ve otel girişinde kongreye katılmak üzere aldığı davet mektubunu ibra edenlere UCEK-2019 kapsamında aşağıdaki fiyatlar uygulanacaktır. Bu otelde kalacaklar için sabahları kongre merkezine ulaşım için servis sağlanacaktır. Ayrıca bu otelin hemen tam karşısında bulunan merkezi otobüs durakları ve tramvay durağını kullanarak bireysel olrak da tek seferde kongre merkezine ulaşabilirsiniz. Otelin UCEK-2019 için indirimli fiyatları şöyledir: 
Tek kişilik oda-Kahvaltı: 140 TL
Çift Kişilik oda-kahvaltı: 200 TL
Üç kişilik oda-kahvaltı: 270 TL
Ayrıntılar ve rezervasyon için tıklayınız: Abacı Konak Otel  
Resimleri görmek için yana kaydırınız
 
2- Roof Garden Hotel 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Tıp Fakültesi girişinin karşısında  yer alan Roof Graden Hotel, kongre merkezine 10 dk. yürüme mesafesindedir. Ayrıca Eskişehir'in her yerinden çok rahat ulaşım imkanına sahiptir.  Otelin hemen önünde yer alan tramvay durağı ile şehirle, tren garıyla ve otobüs terminali ile çok iyi bir ulaşım ağı bulunmaktadır. Roof Garden Hotelde, UCEK-2019 katılımcısı olduğunuzu belirterek (katılımcı isim listesinde isminizin yer alması durumunda) 2-3-4 Ekim 2019 tarihlerinde aşağıdaki gibi indirimli olarak konaklayabilirsiniz:
Tek Kişilik Oda-Kahvaltı: 110 TL
Çift Kişilik Oda-Kahvaltı: 180 TL
Üç kişilik Oda-kahvaltı: 240 TL
Resimleri görmek için yana kaydırınız
 

3- ESOGÜ Uygulama Oteli

Kongre Merkezinin hemen arkasında ve ESOGÜ Merkez kampüsünün tam ortasında, çam ağaçlarının arasında ve şehir merkezine 10 dk. mesafede yer alan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Uygulama Oteli modern tasarımı ve dinamik kadrosuyla keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kampüsünde, bir tarafı orman manzaralı, diğer tarafı şehre panoramik bir bakış açısı sunan otel, bir yandan misafirlerini şehrin gürültüsünden uzak hissettirirken bir yandan da şehir merkezine sadece 10 dakikalık mesafede bulunmanın avantajını sunuyor. 
ESOGÜ Uygulama otelinde;
Çift kişilik tek yataklı oda-kahvaltı: 85 TL
Çift kişilik iki ayrı yataklı oda-kahvaltı kişi başı (twin): 70 TL 
Ayrıntılar ve rezervasyon için tıklayınız: ESOGÜ Uygulama Oteli
Resimleri görmek için yana kaydırınız
 
 

4- Park Dedeman Eskişehir 

ESOGÜ Kampüsü ve kongre merkezine 10 dk'lık yürüme mesafesinde bulunan Park Dedeman Eskişehir, misafirlerini ağırlamaya 1 Eylül 2018 tarihinden itibaren başladı. Turizmin yükselen kenti Eskişehir’in tarihi evleriyle ünlü turistik Odunpazarı bölgesinde yeralan Park Dedeman Eskişehir, 88 adet Superior, 19 adet Deluxe, 3 adet Suite ve 19 adet Attic oda seçenekleri ile toplamda 129 oda ile hizmet veriyor.
Misafirlerimiz rezervasyon yaparken kongre tarihlerinde otelin fiyatını göreceklerdir. Kongre katılımcıları, “Enter Discount Code” bölümüne indirim kodu olan UCEK2019 yazarak %12 indirimden yararlanacaklardır. Bu otelin web sayfası fiyatları, otelin yoğunluğuna göre yükselmekte olup, kongre tarihleri yaklaştıkça fiyat artmaya başlayacaktır.  O nedenle erken rezervasyon önerilmektedir. Ancak indirim oranı sabit olacaktır.
Ayrıntılar ve rezervasyon için tıklayınız: Park Dedeman Eskişehir
İndirim Kodu: UCEK2019
Resimleri görmek için yana kaydırınız
 
Eskişehir’e Ulaşım
Eskişehir, Ankara ve İstanbul arasındaki ulaşım koridoru üzerinde yer almaktadır. O nedenle ülkemizin her köşesinden ulaşmak oldukça kolaydır. Ayrıca Konya, Ankara ve İstanbul üzerinden Yüksek Hızlı Tren ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilir.